Jak to się stało, że psy?

Psy w naszym życiu goszczą o dawna. Ponad 11 lat temu zawitał do nas pierwszy Berneńczyk - Diana jako pies do kochania, wyrosła na piękną sukę i znajomi namówili nas aby zacząć ją wystawiać. Po pierwszych sukcesach zdecydowaliśmy się zarejestrować hodowlę w Polskim Związku Kynologicznym i tak trwa to do dzisiaj. W międzyczasie zakochaliśmy się w kolejnej rasie Golden Retriever i zamieszkała u nas Nella Złotolandia.

Domowa hodowla

Jesteśmy domową hodowlą , gdzie psy są częścią naszej rodziny. Starannie dobieramy przyszłych rodziców szczeniąt, którzy są przebadani pod kątem chorób dziedzicznych tak aby przyszłe szczenięta posiadały jak najlepsze zdrowie ,cechy i psychikę. Szczęnięta z naszej hodowli wychodzą świetnie przygotowane do życia z ludźmi i dziećmi.
Mieszkamy w domu z ogrodem, w malowniczym krajobrazie przy trasie Nowy Sącz - Krynica, gdzie nasza sunie mogą się wyszaleć, a w wolnych chwilach spędzamy czas na wspólnych spacerach i wędrówkach po okolicznych pięknych górach. Poświęcamy również czas na tresurę naszych psów. Uważamy, że ułożenie psa ma ogromne znaczenie nie tylko podczas zmagań na wystawach ale również przydaje się w codziennym życiu.

Psi fryzjer

Moja pasja do psów stała się też sposobem na życie. Zawodowo zajmuję się strzyżeniem i pielęgnacją psów . Klientów z okolic Nowego Sącza zapraszam do korzystania z moich usług :)